EKONOMIST - ADMINISTRATIVNI REFERENT M/Ž

  • Prelog, Međimurska
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 25 dana
  • Jednostavna prijava
EKONOMIST - ADMINISTRATIVNI REFERENT M/ŽRadno mjesto
Mjesto rada: PRELOG, MEĐIMURSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; upražnjeni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Djelomično Natječaj vrijedi od: 2.4.2024. Natječaj vrijedi do: 30.4.2024.Posloprimac
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
  • Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije: Opis poslova:
  • izgradnja i održavanje odnosa s kupcima
  • izrada ponuda
  • komunikacija s dobavljačima
  • komunikacija sa zaposlenicima, rješavanje pitanja i problema vezanih za ljudske resurse
  • po potrebi ostale administrativne poslove.
Vještine:
  • poznavanje njemačkog i/ili engleskog jezika
  • snalažljivost u određenim situacijama
  • samostalnost u radu, ali i sklonost timskom radu
  • proaktivnost i marljivost
  • odgovornost, preciznost, fleksibilnost i savjesnost u radu
  • poznavanje rada na računalu MS Office-u (Word, Excel).
Ako ste zainteresirani za navedeni posao i smatrate da ispunjavate kvalifikacije, molimo vas da pošaljete svoj životopis i zamolbu na office@summa-con.hrTvrtka Summa-con d.o.o., Hrupine 22, Prelog, tijekom predmetnog natječaja u skladu s odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka prikuplja i obrađuje osobne podatake prijavljenih kandidata koji su dostavljeni dokumentacijom sukladno uvjetima navedenog natječaja, te ih zadržava tijekom njegovog trajanja i nakon toga ostaje u bazi podataka slijedeće dvije godine isključivo u svrhu mogućeg zapošljavanja u budućnosti.Poslodavac
Poslodavac: SUMMA - CON društvo s ograničenom odgovornošću za inženjering, zavarivanje i usluge Kontakt:
  • mobitel: 099 5351681
  • pisana zamolba: Hrupine 22, 40323 Prelog